Уряд схвалив план реалізації транспортної стратегії до 2030 року. Що він передбачає?

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Якщо вам подобається, що ми робимо, то пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: Укрінформ

Уряд затвердив заходи реалізації Національної транспортної стратегії України до 2030 року – Drive Ukraine 2030. В планах впровадження екологічного транспорту та велосипедної інфраструктури, повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

Стратегія визначає розвиток транспортної галузі на найближчі дев’ять років та конкретні етапи й терміни виконання заходів для забезпечення ефективної діяльності та розвитку галузі в цілому.

Документ був розроблений за підтримки представництва Європейського Союзу та відображає реалізацію євроінтеграційних зобов’язань держави в галузі транспорту, серед яких: впровадження Європейського зеленого курсу та заміна громадського транспорту на сучасніший та екологічний, покращення послуг з перевезення пасажирів, а також розвиток велосипедної інфраструктури.

До плану заходів також включені:

проєкти розвитку транспортної інфраструктури на регіональному та міждержавному рівнях, зокрема, підвищення безпеки, якості та доступності транспортних послуг;

залучення технологій та впровадження пільг для підтримки національних виробників.

У пояснювальній записці називаються чотири напрями діяльності: ефективність транспортної системи, умови для глобальних інвестицій, екологічність та мобільність, міжрегіональна інтеграція.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.