В Україні під час локдауну виріс попит на велосипеди

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 6 років та 2446 днів. За цей час ми опублікували вже 13497 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: unsplash.com

У період локдауну в Україні зріс попит на велосипеди та захисні аксесуари. Переважну більшість купують для дітей.

В онлайн-магазині VeloOnline розповіли, що продаж велосипедів дійсно зростає. Через пандемію суспільство почало більше турбуватись про своє здоров’я, здоров’я дітей та близьких. Зокрема, у цьому магазині близько 85% покупців купують захисний шолом одразу або протягом двох тижнів після покупки велосипеду. Останнім часом є тенденція мати не один, а два та навіть три велосипеди під різні стилі катання.

У магазинах Velotime та Velosklad також підтверджують зростання кількості продажів у період локдауну. Продавці зазначають, що як альтернативу громадському транспорту купують дешевші велосипеди – вартістю до восьми тисяч гривень. Найпопулярнішими є гірські, міські та дитячі велосипеди. Захисні шоломи тут купує менша кількість людей, а переважна більшість з них – дитячі.

Нагадаємо, у Києві з п’ятого по 16 квітня ввели локдаун. Користуватися громадським транспортом можна лише за спецперепустками.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.