В Україні видаватимуть сертифікат про вміння володіти комп’ютером

Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 6 років та 324 днів. За цей час ми опублікували вже 14141 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: thedigital.gov.ua

В Україні відтепер можна отримати міжнародний сертифікат про вміння володіти комп’ютером, повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

ICDL (International Computer Driver Licence) – це міжнародний стандарт, який дозволяє отримати «комп’ютерні права». Така сертифікація доступна у ста країнах. У деяких країнах складання ICDL-тесту може бути обов’язковим у школах (Німеччина, Ірландія) або вишах (Італія, Саудівська Аравія), або під час прийому на роботу, особливо у державних закладах.

Тож ICDL-сертифікат може знадобитися для вступу до вишу у певних країнах, для працевлаштування до приватних компаній, для навчання та сертифікації цифрових навичок державних службовців.

Тестування передбачає теоретичні та практичні завдання. У тестах трапляються такі завдання, як забронювати онлайн столик у ресторані або скопіювати речення з будь-якого сайту про науку, створити та надіслати лист електронною поштою.

В Україні планують створити навчальну систему з 22 цифрових модулів. Матеріали за модулем «Український цифровий громадянин» будуть доступні безкоштовно. Тренувальне онлайн-тестування буде імплементовано на порталі Дія.Цифрова освіта.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.