Василь Буюклі кришує у Одесі незаконні будівництва Київміськбуду та Інтергал-Буду (ВІДЕО)

У редакцію «Забудовам НІ» приходять цікаві новини з Одеси: люди, яких задовбало свавілля та корупція у Державній архітектурно-будівельній інспекції Одеської області почали перекривати автомобільні дороги.

Громадський активіст Олег Михайлик надав фотографії та відео, на яких ми бачимо, як люди з плакатами ходять пішохідним переходом, таким чином привертаючи увагу містян до проблем нелегальних забудов.

У грудні 2017 року громадський активіст Владислав Балинський повідомив, що тітушки “Інтергал-Буду”, наче варвари, повирубали кілька сотень дерев на вулиці 13-й станції Великого Фонтану, що знаходиться біля концертного майданчика.

Згодом мерія цинічно заявила, що дерева були ліквідовані задля проведення протизсувних інженерних робіт з берегоукріплення.

Ця ділянка знаходиться біля самісінької траси здоров’я, де мешканці Одеси займаються спортом, гуляють з дітками, дихають морським повітрям, але будівництво житлового комплексу “La Mer” створює великі незручності.

Цю землю надавалось дочірньому підприємству «Інтергал-Буду» для будівництва санаторію або туристичної бази, а замість цього — там буде житловий будинок на 9 поверхів.

Цікаво, що ДАБІ у жовтні відрапортувала про відміну дозволів для цього ЖК, але ми вже вивчили шахрайську поведінку колишнього спецагента СБУ — Буюклі Василя Ілліча, якого за корупцію вигнали і тепер він головний по будівельній інспекції Одещини.

У січня 2019 року на незаконному будівництві готелю «Немо» було вбито робітника, і тоді Буюклі хвалився, що він наклав штраф на це одоробло і більше воно не буде споруджуватися.

Але пройшов час і “Немо” вже незаконно побудовано, Буюклі й надалі керує обласним ДАБІ, а незаконні будівництва у Одесі лише примножуються.

Тобто Буюклі накладає штрафи, відміняє дозволи, коли чутно шум громадськості, а коли шум затихає, він за хабар знову нишком надає дозволи на незаконні будівництва.

На сайті «Інтергал-Буду» написано, що «майбутнє будується сьогодні», напевно натякаючи на чудове життя власників компанії яка вбиває екологію країни та споруджує житло, яке у будь який час впаде, поховавши під собою тисячі людських життів.

І в той час коли Катерина Джичка, директор Інтергал-Буду, на сайті знайомств шукає секс з чоловіками та жінками, паралельно разом з Буюклі вони гвалтують усіх одеситів.

На 13-й станції Фонтана також незаконно будує і Київміськбуд свій ЖК “Costa Fontana” з трьох багатоквартиних будинків. Хоча компанія «Комета М», яка отримала у 2013 році у оренду більше одного гектара землі, повинна була будувати готель на 120 місць.

Замовником цієї нелегальної забудови є фірма «Олександрія С», зараз тривають багато судових процесів. Її власником є Геннадій Чекіта, екс-народний депутат від Блоку Порошенка.

Керівником Приватного акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд» є Кушнір Ігор Миколайович, а 80% акцій у володінні громади Києва, у особі департаменту комунальної власності КМДА.

Кушнір ще до “Київміськбуду” став професійним корупціонером: з 2010 по 2012 роки він займав посаду заступника міністра оборони України, де розкрадав кошти та майно для будівництва житла військовослужбовцям.

Але про цю славетну сторінку життя Кушніра, та як корупціонери КМДА Гудзь, Шмуляр, Береговий, Плотніков та Сокур доять Київміськбуд, ми розповімо у наступному репортажі.