Висотку, яку з порушеннями побудували на історичній Батиєвій горі, готують до введення в експлуатацію

Житловий будинок, що зводять в історичній частині Києва на ділянці нардепа від БПП, генерала міліції у відставці Віктора Короля, вводитимуть в експлуатацію. Про це повідомляє Слідство.Інфо.

Зокрема, відповідна інформація є і на сайті Державної будівельної інспекції.

Свою земельну ділянку у 2016 році Король передав в користування будівельній компанії «Платинум Холл», якою керує донька Короля — Іяніна Горбатюк.

Свою земельну ділянку у 2016 році Король передав в користування будівельній компанії «Платинум Холл», якою керує донька Короля — Іяніна Горбатюк.

Кричущим є те, що згідно з генпланом ділянка до житлової садибної забудови, а отже, тут не можна зводити споруди, вищі за 4 поверхи, а житловий будинок уже вдвічі вищий. Крім того, тут не дотримані норми протипожежних відстаней до інших будинків, об’їзду для пожежних машин, а на подвір’ї немає місця для дитмайданчиків і смітників тощо

У лютому 2019 року Департамент контролю за будівництвом заборонив зводити висотку. Але вже через п’ять днів зареєстрував повідомлення про початок будівельних робіт. А вже у квітні Департамент надав забудовникам так звану «декларацію про готовність до експлуатації будинку».

«Реєстрація декларації означає, що немає технічних помилок при її заповненні … Загалом значить, що все в порядку, хоча насправді може бути не так», — прокоментував Слідству.Інфо архітектор Олег Гречух.