Влада Львова скасувала дозвільні документи скандальному забудовнику

Виконком Львівської міської ради скасував містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоквартирного будинку з паркінгом та громадськими приміщеннями на Зеленій, 115в. Таке рішення ухвалили на засіданні виконкому 5 липня.

Візуалізація будинку

Як пояснила  директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич, на приміщення накладений арешт у межах кримінального провадження, тому місто має скасувати містобудівні умови та обмеження.

У 2015 році на місці наявного тоді пункту прийому склотари забудовник запропонував звести багатоповерхівку, проти чого виступили мешканці прилеглих будинків. На їхню думку, номера 115в – не існує, також не відомо, яким чином ділянка перейшла від територіальної громади у власність забудовника.

Торік 7 грудня, коли видали містобудівні умови, за словами Гелени Пайонкевич, земельні питання вирішили, а забудовник ТзОВ «Будівельно-інвестиційна група «Прайм»» мав віддати 200 кв. м першого поверху під громадські приміщення.

Компанія належить Василю Жуковському. Він також володіє ще декількома будівельними компаніями та ГО «Львівський обласний центр розвитку місцевого самоврядування».