Забудова понад усе! — як КМДА протягує незаконне виділення землі під будівництво ЖК

Київська міська державна адміністрація в обхід законодавства ставить на порядок денний питання виділення земльної ділянки під будівництво житлового комплексу для Національної академії аграрних наук.

Ідеться про надання Інституту водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук України у постійне користування земельної ділянки для будівництва житлового комплексу з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями на вул. Васильківській, 37 у Голосiївському районі міста Києва (787539397).

Дивує нахабність такого рішення — адже питання виділення землі фактично «впихають у порядок денний як невідкладне, з порушенням Регламенту.Варто зауважити на кричущому порушенні законодавства — Київрада не має права розпоряджатися землями державної власності. Крім того, Управління правового забезпечення, а потім і земельна комісія відхилила проєкт.

Однак керівництво КМДА, не зважаючи на ці факти, продовжує нахабно протягувати проєкт. Очевидно, зацікавлені особи вже отримали винагороду  і тепер будь-якими шляхами в обхід закону намагаються виконати обіцянку перед забудовником про передачу землі.

Нагадаємо, раніше ZaStroykam.net повідомляли про те, як чиновники Національної академї наук України, всупереч постанові уряду, уклали з приватними структурами договори на будівництво багатоповерхівок у Феофанії.